Znajdujesz się na: Strona główna »Usługi »różne usługi » ANDRZEJKI W SANDOMIERZU
Treść ogłoszenia
Opis:

TERMIN: 28.11 sob. - 29.11.2020 nd., 2 dni
WYŻYWIENIE: Wg programu
TRANSPORT: autokar / Nowy Sącz
ZAKWATEROWANIE: hotel
OPIS POKOJU: OSOBA osoba

cena:350zł


1 DZIEŃ Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd do Sandomierza. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Brama Opatowska, Ratusz, Dom Długosza oraz przejdziemy Podziemną Trasę Turystyczną, która obejmuje 34 komory na różnych poziomach, ma 470 m długości i obejmuje historyczna i zabytkową część piwnic pod Rynkiem i okolicznymi ulicami, Wąwóz Lessowy Św. Królowej Jadwigi. Przejazd do hotelu wieczorek taneczny z muzyka (przykładowe menu: obiadokolacja 2 daniowa. Zimna płyta: wędlina pieczona, śledź w oleju i po kaszubsku pół na pół, galaretka wieprzowa, rolada łososiowa, sałatka makaronowa, sałatka dyniowa z gorgonzolą, pałki drobiowe, mozzarella z pomidorem. Napoje: kawa, herbata, woda mineralna, napoje owocowe). Nocleg.


2 DZIEŃ Śniadanie. Przejazd do Kazimierza Dolnego, w którym zobaczymy ruiny zamku z XIV-XVI w. z Basztą, Kościół Farny św. Jana Chrzciciela i Św. Bartłomieja, kościół św. Anny, rynek z zabytkową zabudową, synagogę, drewniane domy z XVIII i XIX wieku. Wyjazd w drogę powrotna. Powrót w godzinach wieczornych.Cena zawiera:

CENA ZAWIERA:
transport autokarem/busem, ubezpieczenie NNW, opiekę pilota, usługę przewodnika, noclegi ze śniadaniem, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.


CENA NIE ZAWIERA: obiadokolacji z wieczorkiem tanecznym + 120 zł/os., napoi alkoholowych.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
ANDRZEJKI W SANDOMIERZU
Kontakt
E-mail:
Telefon:
508458671
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: