Znajdujesz się na: Strona główna »Usługi »różne usługi » GRECJA - ATENY Z POŁU...
Treść ogłoszenia
Opis:

1 DZIEŃ Zbiórka na lotnisku na 2 godziny przed wylotem, odprawa i przelot do Aten*, transfer z lotniska do hotelu, , zakwaterowanie w hotelu 3* w centrum Aten, obiadokolacja i nocleg.

2 DZIEŃ Śniadanie, przejazd na Peloponez, Kalamata – Olympia, m.in. zwiedzanie Kościoła Ypapendis, Monastyru Mnichów, Olympia, Kala Nera, turystyczne Zacharo, czas wolny na plaży lub spacer po miasteczku. Przejazd na nocleg i obiadokolację w Olympi.

3 DZIEŃ Śniadanie, zwiedzanie Muzeum Archeologicznego w Olympi oraz min. zwiedzanie miejsca w którym odbyła się pierwsza antyczna olimpiada. Jest ona jedną z największych i najpiękniejszych zabytkowych miejsc w Grecji. Zachwyt wzbudza już sama lokalizacja: w żyznej dolinie, pełnej dzikich oliwek i platanów, rozpostartej między bliźniaczymi rzekami Alfios i Kladios, przejazd do Pirgos, pobyt na plaży Kourouta lub spacer po miasteczku, dalszy przejazd w drogę powrotną do Aten na obiadokolację i nocleg.

4 DZIEŃ Śniadanie, wykwaterowanie, zwiedzanie Aten i jej zabytków min. Akropol ze świątynią Nike, Panteonem i teatrem Dionizosa, dalej Plac Sintagma, zmiana warty pod Parlamentem, zwiedzanie Stadionu Olimpijskiego, znanego również jako Stadion Panateński lub Kalimarmaro, czas wolny na Monastyraki. Transfer na lotnisko, odprawa. Lot powrotny do Polski*.

Cena: 299 €

TERMIN: 26.03 - 29.03.2020, 4 dni

CENA ZAWIERA: transport autokarem na terenie Grecji (transfery + objazd), 3 noclegi w hotelu 3* ze śniadaniem i obiadokolacją, przewodnik w Atenach, opieka przedstawiciela biura, ubezpieczenie NNW i KL .

CENA NIE ZAWIERA: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (Acropol, Arxea Olimpia, Pirgo Kalamatas), opłaty lokalne ok. 55 Euro/os., biletów na przelot samolotem z bagażem podręcznym do 10 kg/os. – cena w zależności od daty zakupu i aktualnych cen - około 500 zł/os. transferów na lotnisko w Polsce, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny + 15 zł/os.

REZERWACJA: http://www.maxim.pl/osw,grecja---ateny-z-poludniowym-peloponezem,319,,,,,2020+wycieczki,,,,,,,,,,,,,474,2019-10-10


Biuro Podróży MAXIM Sp. z o.o

ul. Sobieskiego 1a, 33-300 Nowy Sącz

TEL.: 18 442 16 04

E-MAIL: biuro@maxim.pl

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
GRECJA - ATENY Z POŁUDNIOWYM PELOPONEZEM
Kontakt
E-mail:
Telefon:
-508458671
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: