Znajdujesz się na: Strona główna »Usługi »różne usługi » TRUSKAWIEC WIELKANOCNIE
Treść ogłoszenia
Opis:

1 DZIEŃ Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 13:00 (z Brzeska o 12:00, z Krynicy Zdrój 13:40). Przejazd do miejscowości Truskawiec. Jest to jedno z najstarszych i najbardziej znanych uzdrowisk na Ukrainie. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Dla chętnych regeneracja w SPA, korzystanie z basenu, sauny, pijalni wód mineralnych, konsultacja lekarza Terapeuty, konsultacja Kosmetologa. Obiadolacja i nocleg.

2 DZIEŃ Śniadanie. Udział w spektakularnym pokazie delfinów w Delfinarium Oskar. Dla chętnych możliwość pływania wraz z delfinami. Kolejno przejedziemy do miejscowości Drohobycz. Zobaczymy tam Wielką Synagogę, dom autora opowiadań ,,Sklepy cynamonowe” Bruno Schulz, rynek, cerkiew Podwyższenia Krzyża, cerkiew św. Jura wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 DZIEŃ Śniadanie Wielkanocne. Zwiedzanie miasta: Park zdrojowy, pijalnie wód mineralnych, deptak oraz rynek. Czas wolny na mieście. Powrót do hotelu, dla chętnych możliwość korzystania z infrastruktury hotelowej - Centrum SPA & Wellness. Na zakończenie dnia uroczysta kolacja regionalna – wieczór ukraiński przy muzyce na żywo. Obiadokolacja i nocleg.

4 DZIEŃ Śniadanie Wielkanocne. Pożegnanie z Truskawcem, ostatni czas wolny na zakup pamiątek, przejazd powrotny w kierunku Polski. Powrót w godzinach wieczornych.

Cena: 895 zł

TERMIN: 10.04 - 13.04.2020, 4 dni

CENA ZAWIERA: transport autokarem, 3 noclegi, wyżywienie 3xdziennie (1x śniadanie, 2x śniadanie wielkanocne, 2x obiadokolacja, 1 x uroczysta kolacja z muzyką na żywo – 2 dania na ciepło, przystawki, sałatki, deser, kawa, herbata, sok), ubezpieczenie NNW i KL, wycieczkę do Truskawca, Drohobycza, Delfinarium Oskar, korzystanie z infrastruktury hotelowej, opiekę polskojęzycznego opiekuna grupy.

CENA NIE ZAWIERA: biletów wstępów do zwiedzanych atrakcji, systemu Tour Guide ok. 50 zł/os., możliwość skorzystania z dodatkowej atrakcji, pływanie z Delfinami 5 min + zdjęcie gratis - dopłata ok 1350 UAH (ok. 200 zł/os.), wydatków własnych oraz napoi alkoholowych podczas uroczystej kolacji, dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości

REZERWACJA: http://www.maxim.pl/osw,truskawiec-wielkanocnie,327,,,,,2020+wycieczki,,,,,,,,,,,,,530,2019-10-10


Biuro Podróży MAXIM Sp. z o.o

ul. Sobieskiego 1a, 33-300 Nowy Sącz

TEL.: 18 442 16 04

E-MAIL: biuro@maxim.pl

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
TRUSKAWIEC WIELKANOCNIE
Kontakt
E-mail:
Telefon:
-508458671
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: