UWAGA! Dołącz do nowej grupy Nowy Sącz - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Policjant z Nowego Sącza z sukcesem w ogólnopolskim konkursie

Bożena Darocha

Bożena Darocha


Podkomisarz Artur Pacholarz z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu osiągnął znaczący sukces, zdobywając 2. miejsce w I Ogólnopolskim konkursie dla policjantów – rzeczników dyscyplinarnych. Konkurs odbył się w dniach 27-29 października w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, w którym wzięło udział 26 uczestników z całego kraju. Uczestnicy musieli zmierzyć się z trzema zadaniami, sprawdzającymi ich wiedzę teoretyczną oraz umiejętność praktycznego zastosowania przepisów.

W ramach konkursu policjanci musieli wykazać się gruntowną znajomością przepisów prawa w kontekście dyscyplinarnym. Uczestnicy rozwiązywali pisemny test wiedzy, a także formułowali zarzuty dyscyplinarne i analizowali przypadki postępowań dyscyplinarnych. Po zliczeniu punktów, podkom. Pacholarz uzyskał wysoką lokatę, co tylko potwierdziło jego profesjonalizm i zaangażowanie w służbę.

Podczas uroczystości zakończenia konkursu, podkom. Pacholarz odebrał puchar oraz dyplom z rąk Komendanta Głównego Policji, gen. insp. Marka Boronia. Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu, insp. Adam Bukański osobiście pogratulował mu sukcesu, wręczając list okolicznościowy. Wyraził swoje uznanie za zaangażowanie oraz życzył kolejnych osiągnięć w pracy zawodowej, co jest powodem do dumy nie tylko dla samego funkcjonariusza, lecz także dla całej lokalnej społeczności policyjnej w Nowym Sączu.

Źródło: Policja Nowy Sącz


Oceń: Policjant z Nowego Sącza z sukcesem w ogólnopolskim konkursie

Średnia ocena:4.64 Liczba ocen:7


Zobacz Także