W marcu 2026 roku ukazał się pierwszy wiosenny numer „Gazety Policyjnej”. W tym wydaniu szczególną uwagę poświęcono problematyce zagrożeń związanych z szybkim rozwojem nowoczesnych technologii cyfrowych. Redakcja współpracowała z biegłymi sądowymi, aby dostarczyć czytelnikom wartościowych artykułów na ten temat. Oprócz zagadnień technologicznych, zawarto także aktualności dotyczące działalności Policji oraz odniesienia do jej historii.
W nowej publikacji znajduje się szereg artykułów, które mają na celu zwrócenie uwagi na rosnące zagrożenia związane z cyfryzacją. Tematyka ta została opracowana we współpracy z ekspertem z zakresu informatyki śledczej, co podkreśla wagę kwestii bezpieczeństwa w erze nowoczesnych technik. Czytelnicy będą mieli okazję zapoznać się z różnorodnymi perspektywami oraz rozwiązaniami, które mogą stanowić wsparcie w przeciwdziałaniu tym zagrożeniom.
Dodatkowo, w numerze znalazły się informacje o bieżących działaniach Policji, umożliwiające mieszkańcom Nowego Sącza bieżące śledzenie działań służb porządkowych. Redakcja „Gazety Policyjnej” zachęca do wysłuchania przeglądu spisu treści w formie podcastu, który trwa 9 minut, lub do lektury pełnej treści najnowszego wydania. Takie formy przekazu umożliwiają łatwe dotarcie do informacji oraz aktualizacji na temat pracy Policji i związanych z nią zagadnień.
Źródło: Policja Nowy Sącz
Oceń: Nowy numer „Gazety Policyjnej” – Wiosenne tematy i nowe zagrożenia
Zobacz Także


