UWAGA! Dołącz do nowej grupy Nowy Sącz - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Bieg o Buzdygan Komendanta-Rektora Akademii Policji z udziałem sądeckiej policjantki


W Nowym Sączu z dużym zainteresowaniem przyjęto informację o udziale lokalnej policjantki st. sierż. Marleny Bajsarowicz w charytatywnej inicjatywie związanej z Biegiem o Buzdygan Komendanta-Rektora Akademii Policji. Rokrocznie wydarzenie to łączy sport z pomocą dla potrzebujących, a w tym roku fundusze z opłat startowych zostaną przekazane Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Zgłoszenia do biegu rozpoczęły się 1 lipca br., a sam bieg główny odbędzie się 30 sierpnia w Małdańcu. Jednak dostępne są również opcje wirtualne, które pozwalają na uczestnictwo z dowolnego miejsca.

Akcja biegu w tym roku obfituje w wyjątkowe inicjatywy, a udział st. sierż. Marleny Bajsarowicz stanowi doskonały przykład zaangażowania lokalnych funkcjonariuszy w sprawy społeczne. Marlena, utytułowana biegaczka, zdecydowała się na pokonanie dystansu 30 kilometrów, dołączając w ten sposób do społeczności osób wspierających fundację. Takie działania są nie tylko formą wsparcia, ale również promują aktywność fizyczną i zdrowy styl życia wśród mieszkańców.

Wirtualny bieg ma na celu umożliwienie większej liczbie osób włączenia się w projekt, niezależnie od lokalizacji. Zainteresowani mogą brać udział w rywalizacji do 30 sierpnia, pokonując dystans minimum 3 kilometrów w dowolnej formie, co stwarza możliwość dla każdego, aby przyczynić się do wspólnego celu. Więcej szczegółów na temat wydarzenia oraz możliwość zapisów dostępne są na oficjalnej stronie internetowej biegu, co ułatwia mieszkańcom Nowego Sącza dołączenie do tego inspirującego przedsięwzięcia.

Źródło: Policja Nowy Sącz


Oceń: Bieg o Buzdygan Komendanta-Rektora Akademii Policji z udziałem sądeckiej policjantki

Średnia ocena:4.61 Liczba ocen:18


Zobacz Także