Znajdujesz się na: Strona główna »Usługi »różne usługi » RUMUNIA TRANSYLWANIA
Treść ogłoszenia
Opis:

1 DZIEŃ Wyjazd z Nowego Sącza o godz 20:00 (z Brzeska o 19:00, z Krynicy Zdrój o 20:30). Nocny przejazd przez Republikę Słowacji.

2 DZIEŃ Przyjazd na teren Rumunii - poranna toaleta, po której udajemy się w kierunku miasta Alba Julia. Zatrzymujemy się tutaj na zwiedzanie kompleksu twierdzy Alba Carolina, katedry św. Michała Archanioła, w której zobaczymy grób władcy węgierskiego Jana Hunyadiego i królowej Węgier Izabeli Jagiellonki. Kolejnym punktem na trasie będzie Sybin ispacer po jego Starym Mieście: kościół o.o. Jezuitów, ewangelicki kościół parafialny, Most Kłamców, fasada pałacu Brukenthal, wieża ratuszowa, cerkiew metropolitalna – najważniejsze zabytki miasta. Obiadokolacja i nocleg.

3 DZIEŃ Śniadanie. Przejazd do Fagras, gdzie zobaczymy zamek z zewnątrz. Następnie udamy się do Bran. Zwiedzanie legendarnego zamku związanego z Drakulą. Na zakończenie dnia Braszov – spacer po Starym Mieście podczas, którego zobaczymy: Ratusz, sukiennice, Czarny Kościół, pomnik Johanesa Honterusa, synagogę, brama Schei. Obiadoklacja i nocleg.

4 DZIEŃ Śniadanie. Przejazd do Sighisoary ze średniowiecznym Starym Miastem – porównywanym z Norymbergą. Tutaj znajduje się dom, w którym urodził się słynny Vlad Tepes (Dracula). Urokliwe średniowieczne uliczki prowadzą nas do kościoła na wzgórzu, Domu pod Jeleniem, Domu Wneckiego ale to tylko niektóre atrakcje tego uroczego miasteczka. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót około godziny 23:00.

Cena: 870 zł

TERMIN: 10.10 - 13.10.2020, 4 dni

CENA ZAWIERA: transport autokarem/busem, ubezpieczenie NNW i KL, usługi pilota – przewodnika, 2 noclegi, 2 śniadania.

CENA NIE ZAWIERA: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz system Tour-Guide ok. 90 zł/os., 2 obiadkolacje ok. 60 zł/os. dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości.

REZERWACJA: http://www.maxim.pl/osw,rumunia-transylwania,298,,,,,2020+wycieczki,,,,,,,,,,,,,455,2019-10-10


Biuro Podróży MAXIM Sp. z o.o

ul. Sobieskiego 1a, 33-300 Nowy Sącz

TEL.: 18 442 16 04

E-MAIL: biuro@maxim.pl

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
RUMUNIA TRANSYLWANIA
Kontakt
E-mail:
Telefon:
-508458671
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: