Znajdujesz się na: Strona główna »Usługi »komputery, internet » Tworzenie stron www - ...
Treść ogłoszenia
Opis:

Hauerpower to wysoka jakość tworzenia stron internetowych nastawionych na użytkownika końcowego - klienta Państwa firmy. Strony internetowe tworzone w studio są spersonalizowane dla potrzeb indywidualnej realizacji dla każdej firmy. Dbamy o to by podczas współpracy z Klientem ustalić jak najwięcej cech i celów biznesowych dla tworzonej strony by móc ją jak najlepiej dopasować do potrzeb grupy docelowej firmy. Opracowanie tych danych wejściowych jest niezwykle istotne w dalszym procesie projektowania grafiki. To etap użyteczności decyduje o sukcesie strony internetowej i realizacji postawionych przed nią celi biznesowych. Podczas naszej ponad 9 letniej współpracy z Klientami potrafimy dobrać środki przekazu i rozwiązania które idealnie są w stanie sprostać postawionym na etapie briefu założeniom.

Hauerpower tworzy strony biznesowe i firmowe dla Klientów z całej Polski oraz lokalnych miast jak Tarnów, Nowy Sącz, Kraków.
Każda z projektowanej strony wyposażona jest w panel administratora oraz system cms wordpress dzięki czemu Klient po oddaniu realizacji i uruchomieniu strony przez nasze studio jest w stanie samodzielnie rozwijać stronę poprzez np. dział aktualności, blog czy dodawanie i edytowanie oferty, galerii.


Nasze projekty są doceniane przez Klientów którzy polecają studio swoim Klientom - to dla nas najlepsza rekomendacja.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Tworzenie stron www - unikatowe projekty, studio Hauerpower Tworzenie stron www - unikatowe projekty, studio Hauerpower Tworzenie stron www - unikatowe projekty, studio Hauerpower Tworzenie stron www - unikatowe projekty, studio Hauerpower
Mapa
Kontakt
E-mail:
Telefon:
514963507
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
hauerpower-tworzenie-stron
Strona www: